A Balatonfüred LC is csatlakozott az Arácsiak Egészségéért Alapítvány által szervezett Egészségnaphoz

Október 7-én, szombaton a Balatonfüred Lions Club is csatlakozott az Arácsiak Egészségéért Alapítvány által szervezett Egészségnaphoz, mely különböző térítésmentes szűrésekre adott lehetőséget azoknak, akik élni kívántak vele.

Köszönjük a meghívást Fabacsovics Zoltán úrnak, az Arácsiak Egészségéért Alapítvány elnökének, hogy idén is gondoltak ránk. Köszönet a Magyar Lions Clubnak, hogy ismét rendelkezésünkre bocsátotta a szemszűrő buszt, s az abban lévő műszereket, melyekkel most is Tímea Balika diplomás optometrista dolgozott, végezte a szűréseket. Köszönjük a munkáját!

A szűrések és az ott feltárt eredmények is bizonyítják, hogy élni kell a lehetőséggel, az ingyenes szűrővizsgálatokkal.

“Tarts velünk, mert segíteni jó!”