A BLC folytatja a helyi rászoruló családok megsegítésére irányuló tevékenységét

A BLC folytatja a helyi rászoruló családok megsegítésére irányuló tevékenységét.

A mai napon Pálffy Károly festőművésztől és Pálffyné Angéla képviselő asszonytól nagyon kedves felajánlást kaptunk.

A mellékelt fotón látható "Ragyogás" című festményt ajánlották fel erre a célra. Hálás szívvel köszönjük Művész úr, köszönjük Karcsi csodálatos festményedet!

A kép mérete 50x35cm.

Örömmel vennénk, ha minél többen mellénk állnának és licitálnának a 25 e Ft-tal induló festményre. A tétet 5 e Ft-onként szeretnénk emelni. Minél magasabb áron talál gazdára a kép, annál több balatonfüredi rászoruló embertársunknak tudja beragyogni a Karácsonyát.

Licitálni december 18-áig lehet, a Balatonfüred Lions Club Facebook oldalán található felhívás alatt.

Tarts velünk, mert segíteni jó !