Adománygyűjtés a füredi rászoruló családoknak

A Balatonfüredi Lions Club több városi szolgáltatóhoz helyezett ki perselyeket, ide várják az adományokat, amelyekből tartós élelmiszert vásárolnak majd a rászorulóknak.

Elsősorban tartós élelmiszert, de ruhákat, játékokat is elfogadnak a családok. Az ilyen jellegű adományokat  december 18-ig Gáspár Ákos önkormányzati képviselő gyűjti. Információk a felajánlásokkal kapcsolatban: 30/451-8988.

Adománygyűjtésünkben résztvevő szolgáltatók:

• Jutka Elegáns, az eladott kabátok árából 10%-al támogatja adomány gyűjtésünket,
  • A Vásárcsarnokban, a Delicatesse a szendvicsek árából 10%-al támogatja jótékonysági adomány gyűjtésünket .
  •  Maya Textíl felajánlása, 10% a karácsonyi textíliákból.
  •  A FÜRED DROGÉRIA minden eladott gluténmentes alapanyag, illetve kész termék árából 10%-ot felajánl az adománygyűjtésünkhöz.
  • Varázs Virág Ajándék Horváthné Csángó Erika, a vágott virágok, csokrok árából 10%-al támogatja adomány gyűjtésünket .
  • Bikini Ház, az eladott sapkák, sálak árából 10%-al támogatja adomány gyűjtésünket.
  • Függönyvarázs, a karácsonyi textíliák árából 10%-al támogatja adomány gyűjtésünket.
  • Pécsi Krisztina is csatlakozott jótékonysági gyűjtésünkhöz, hogy együtt szerezzünk örömet a helyi rászorulóknak
  • Hisail Yacht-Sport Ruházati Bolt minden vásárlás árából 500Ft-al támogatja adomány gyűjtésünket.
  • Vitorlás étterem minden hamburger árából 500 Ft-al támogatja jótékonysági adomány gyűjtésünket .
  • Giorgi Pizzéria is csatlakozott jótékonysági gyűjtésünkhöz, hogy együtt szerezzünk örömet a helyi rászorulóknak
  • Az O’Neill márkabolt a Zákonyi utcában is csatlakozott hozzánk . Minden eladott sapka, sál árából 10%-al támogatja adomány gyűjtésünket.
  • Az Éléstár zöldség - gyümölcs üzlet is csatlakozott jótékonysági gyűjtésünkhöz, hogy együtt szerezzünk örömet a helyi rászorulóknak.
  • Hálásan köszönjük a gondosan összeállított, értékes írószer csomagot a Grafit Papírboltnak.
  • Köszönet érte! Tarts velünk mert segíteni jó !