Különleges adventi kézműves foglalkozással leptük meg a Fekete István Speciális Általános Iskola diákjait

Terbe János iparművész, Lions Club tagjelölt társunk által megálmodott, egyedi karácsonyi díszeket közösen készítettük el a diákokkal.
A gyerekek lelkes kreatívítása, színes festékkel még szebbé tette a programot és karácsonyi díszeket.
A házi készítésű " Lions" süteményeknek és sok-sok ajándék plüss figurának is nagyon örültek a diákok.
Mi Lions tagok pedig őszintén örülünk, hogy az adventi időszakban sok tündőklő gyermek szempárt láthattunk,
köszönjük a kedves fogadtatást a Fekete István Iskolában!