Láthatatlan vacsora szervezésében segített a Balatonfüred Lions Club

A Balatonfüred Lions Club tagjait örömmel tölti el, hogy a közelmúltban segíthettek a Vakok és Gyengénlátók Veszprém Megyei Egyesületének a "láthatatlan vacsora" megszervezésében. Az eseményen ott volt feleségével együtt Porga Gyula, Veszprém polgármestere is.

Láthatatlan vacsora elnevezéssel rendeztek közös érzékenyítő programot a vakok és gyengénlátók, akiknek ezúttal az önkormányzatokban, a közéletben dolgozók voltak az asztaltársai az egyik belvárosi étteremben. Az Elfogadás Építő Kövei összejövetelen egyenlő feltételei voltak a vacsora elfogyasztásának, hiszen az ép emberek szemét kendővel eltakarták. A cél a szemléletformálás és a segítségnyújtás volt.