III. “Lélektől Lélekig “ Érzékenyítő Fesztivál

esemény kezdete: 2020. július 16. 10:00
esemény vége: 2020. július 19. 16:00

A Petőfi Színház III. “Lélektől Lélekig “ Érzékenyítő Fesztivál rendezvényéhez kapcsolódóan 2020. július 19-én 10-16 óráig a Balatonfüred Lions Club az Első Veszprémi Lions Clubbal közösen látás vizsgálatot és diabetes szűrést végez. Ennek keretében vércukor meghatározásra, FINDRISK kérdőíves cukorbetegség rizikó felmérésre, illetve szemfenék vizsgálátokra is várunk mindenkit sok szeretettel.

Mert segíteni jó!