Láthatatlan koncert_Agárdi Szilvia Érzékenyítő fesztivál

esemény kezdete: 2020. július 17. 07:00
esemény vége: 2020. július 18. 07:00

Agárdi Szilvia a Voice tehetségkutató egyik versenyzője volt 2012-ben, ebben a műsorban ismerhettük meg.
A korábban főként népdalversenyeken induló látássérült lány az első élő show-ban esett ki, azonban a műsor legfeledhetetlenebb párbaját elevenítették meg a színpadon Pál Dénessel. Következő évben együtt indultak a Dalban Szíveddel láss című számukkal, amellyel bejutottak a döntőbe.
Szilvi azóta önállóan építi saját karrierjét, nemrég Krakkóban nyert meg egy látássérült énekeseknek szervezett nemzetközi dalfesztivált. A nyertes dallal bejutott a Dal 2016-os versenyébe.